511 124 047 501 608 793 biuro@teatrwruchu.pl

LaboARTorium

Zapraszamy na letnie wyjazdowe warsztaty artystyczne prowadzone przez czynnie działających aktorów i tancerzy, skierowane do osób , które chciałyby rozwinąć swoje umiejętności taneczne i aktorskie. Celem LaboARTorium jest warsztatowy rozwój uczestników oraz wspólne przygotowanie spektaklu teatru fizycznego, który zaprezentowany będzie na zakończenie pobytu.

Jeśli interesujesz się tańcem współczesnym, teatrem i aktorstwem oraz chcesz rozwijać się pod okiem doświadczonych pedagogów – zapraszamy ! To świetna okazja, by poszerzyć swoje umiejętności oraz wziąć udział w twórczym procesie zakończonym spektaklem

30 lipca – 8 sierpnia 2017, Zwierzyń ( Bieszczady)

 

 

 
Zapraszamy do udziału wszystkich pasjonatów tańca i teatru !
 
 
 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wystarczy przesłać drogą mailową wypełniony FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Formularz pobieramy klikając na powyższy link, następnie przesyłamy drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując Laboartorium.

Po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia należy uiścić zaliczkę w wysokości 350 zł na konto bankowe o numerze:

Mbank Teatr w Ruchu, numer konta: 25 1140 2004 0000 3702 7656 6261 tytułem "LABOARTORIUM IMIĘ i NAZWISKO UCZESTNIKA"
 

Wpłata zaliczki jest warunkiem rezerwacji miejsca na warsztatach!

Uwaga! Z racji komfortu pracy całkowita ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona do 32 osób (praca odbywać się będzie w dwóch grupach).

 

Zapraszamy wszystkich, którzy bez ruchu nie mogą spokojnie spać !

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Warsztaty poprowadzą dla Was zawodowi aktorzy i tancerze, pedagodzy ruchu i przede wszystkim kreatywni, ciekawi ludzie z dużym doświadczeniem na polu tworzenia teatru i pracy twórczej z ludźmi.

 

Poznajcie naszą kadrę!

 
KATARZYNA GORCZYCA - absolwentka PWST im. L. Solskiego w Krakowie. Jej spektakle dyplomowe to: „ Superbohaterów 10/9” reż. Błażej Peszek, „ Working Title EGO” reż. Jens Van Daele, „ Ubu Król” reż. Jerzy Stuhr. Laureatka min.: Ogólnopolskiego Przeglądu Monodramu Współczesnego w Warszawie, I Połczyńskiego Festiwalu Tańca, konkursu choreograficznego 3..2..1 taniec w Krakowie oraz Warszawskiej Platformy Tańca 2016 . Współzałożycielka grupy LineAct. Reżyserka spektaklu: „ Życie męczy” (finał konkursu Entree w Teatrze Rozrywki w Chorzowie). Obecnie asystentka reżysera Briana Michaelsa. W 2016 r dołączyła do zarządu Teatru Zamiast w Łodzi gdzie odbyła się premiera jej spektaklu „#DBRMPP”.
 
 
 
 
 

  
KATARZYNA PAWŁOWSKA - absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie na Wydziale Teatru Tańca. Na stałe współpracuje z Krakowskim Teatrem Tańca, gdzie prowadzi regularne zajęcia i współtworzy spektakle teatralne. Na scenie można zobaczyć ją w spektaklach " Wyzwolenie" w choreografii J. Lewandowskiego i reż. R. Rychcika w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, w spektaklu " Calliya" w reż. M. Szabłowskiej w Teatrze Komedia w Warszawie. Wystąpiła w spektaklach "Estra i Andro":, "Glamour" w choreografii E. Makohona, "Working Title Ego" w reż. Jensa Van Daele ( spektakl dyplomowy) oraz w roli Ubicy w spektaklu dyplomowym "Ubu Król, czyli Polacy w reż. Jerzego Stuhra. Jako aktorka współpracowała z teatrem Fabryka Kultury, Teatrem Moich Marzeń oraz Teatrem Kultureska tworząc liczne kreacje w spektaklach dla dzieci. Współtwórczyni spektaklu "1725 m n.p.m." Grupy Beskitu, polsko-izraelskiego spektaklu "Miss me", organizator i choreograf wydarzenia Cracow Dance Connection. Od lat pracuje z młodzieżą i dziećmi prowadząc warsztaty taneczne i teatralne, współtworzy liczne projekty edukacji artystycznej. W 2016 roku koordynowała projekt edukacji tanecznej "Myśląc Taniec" w Gorlicach. W ramach Polsko- Litewskiej wymiany młodzieży prowadziła warsztaty artystyczne w Wilnie, których efektem było stworzenie spektaklu teatru tańca. 

JAKUB KRUCZEK - Aktor, tancerz. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu. Zagrał m.in. w spektaklach” Out cry” w chor. Edana Gorlickiego, „Carson City” w reż. Wojciecha Farugi, „Kocham tylko i wyłącznie całym sercem nie-rozłącznie Magdalenę” w chor. Jacka Łumińskiego, „Ubu Król, czyli Polacy” w reż. Jerzego Stuhra, „Promised Land” w reż. Katarzyny Raduszewskiej. Można go było zobaczyć na scenach Teatru Bagatela, Teatru Nowego w Zabrzu, Teatru Figur w Krakowie. Prowadzi warsztaty z zakresu aktorstwa i tańca współczesnego. Współtworzy grupę LineAct – teatr tańca wertykalnego. Jeden z twórców polsko-izraelskiego spektaklu „ Squezeed” w Tel Avivie. Współtwórca projektu „BesKitu” oraz choreografii do spektaklu „1725 m n.p.m.” W 2012 roku zdobył Brązowy Medal na Mistrzostwach Świata w Szermierce Artystycznej 2012 w Portugalii, jako jeden z reprezentantów Polski. W 2013 roku otrzymał wyróżnienie razem z obsadą spektaklu „Kre-ON Kre-ONA Kre-ONO” na 4 Obserwatorium Artystycznym Entreé. Oprócz teatru jego pasją są sztuki walki. Od 8 roku życia trenuje walkę wręcz, jest instruktorem samoobrony, skoczkiem spadochronowym, uprawia wspinaczkę skałkową, narciarstwo.
  
 
KAROL MIĘKINA - Tancerz, aktor, choreograf oraz pedagog tańca. Studiował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu. Występował na wielu festiwalach teatralnych i tanecznych w Polsce i za granicą m.in. w Niemczech, Rosji, Brazylii, Norwegii, Białorusi, Serbii, Czechach. Grał i tańczył w spektaklach tworzonych przez takich artystów jak: Ohad Naharin, Ewa Wycichowska, Jacek Łumiński, Jo Strømgren, Jan Peszek, Caroline Finn, Adolf Weltschek, Joseph Alter, Izadora Weiss, Cezary Tomaszewski, Janusz Skubaczkowski, Maciej Kuźmiński, Antony McDonald, Ole Martin Meland, Kaya Kołodziejczyk, Aleksander Kopański, Eryk Makohon, Wojciech Kościelniak, Michał Kotański, Paulina Wycichowska, Anna Rokita, Piotr Skalski oraz Włodzimierz Nurkowski. Były tancerz Polskiego Teatru Tańca – baletu poznańskiego oraz Bałtyckiego Teatru Tańca – Opery Bałtyckiej w Gdańsku. Obecnie współpracuje z Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, z Teatrem Wielkim Operą Narodową w Warszawie, z Teatrem Bagatela, Teatrem Groteska, Teatrem Hothaus w Krakowie, Operą Krakowską oraz Teatrem Tańca Caro w Siedlcach. W karierze choreograficznej wyróżnić można jego dwa autorskie spektakle: „public space” oraz „Homo religiosus”, które prezentowane były na wielu festiwalach teatralnych i tanecznych w Polsce. W 2014 roku został laureatem Programu Stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Młoda Polska”.
 
JAKUB URBAŃSKI - absolwent warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Miłośnik ruchu i wszelakiej fizycznej aktywności. Z zawodu filmowiec - operator, montażysta, kolorysta. Pracuje w filmowym domu produkcyjnym w Łodzi. Brał udział w tworzeniu pełnometrażowych filmów fabularnych „Klub Włóczykijów”, „Bez Paniki, z Odrobiną Histerii” oraz „Czułość”. Współtwórca filmów tanecznych „Lokator” oraz „#LOVE”. Filmowo związany również z teatrem - realizował zwiastuny filmowe oraz rejestrował spektakle teatralne „Wiele Hałasu o Nic” w reżyserii Briana Michaelsa, „Superbohaterów 10/9” w reżyserii Błażeja Peszka, „#DBRMPP” w reżyserii Katarzyny Gorczycy i Oskara Malinowskiego, „OPERCULUM looking for Heimat:" grupy little:interference, oraz tanecznej bajki dla dzieci „Zawirowanki”.
 
 
 
 
 
 
 
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Podczas warsztatów pod okiem naszych pedagogów, wspólnie z chętnymi uczestnikami stworzymy projekt w formie plenerowego spektaklu teatru fizycznego, który zaprezentowany będzie na zakończenie wyjazdu, być może nie po raz ostatni :) Na pokaz premierowy oczywiście można zaprosić w Bieszczady Rodzinę i znajomych:)

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ PRZYGODY W RUCHU!

Kto pierwszy ten lepszy !

 

 

Oto kilka zdjęć z malowniczych terenów, w których będziemy pracować!