511 124 047 501 608 793 biuro@teatrwruchu.pl

Kim jesteśmy?

Teatr w Ruchu tozespół zawodowych aktorów, których połączyła pasja i kierunkowe wykształcenie,zdobywane w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Jesteśmy artystami z wieloletnim doświadczeniem- jako aktorzy, współtwórcy licznych wydarzeń teatralnych, pedagodzy i koordynatorzy programów edukacji artystycznej.

Do stworzenia TEATRU pchnęła nas chęć przekucia energii i potencjału twórczego na dzieła, o których kształcie i jakości możemy sami decydować poszerzając jakość prezentowanego najmłodszym teatru o sztuki takie jak taniec, muzyka, sztuki walki i sztuki wizualne.

 

Nasza misja? 

Naszą misją jest wspomaganie tradycyjnej edukacji szkolnej poprzez rozwój kulturalny i artystyczny dzieci i młodzieży. Edukacja w Teatrze w Ruchu realizuje się poprzez warsztaty oraz spotkania z bajkowymi postaciami, które przekonują do siebie dzieci i pozwalają im utożsamić się z ich problemami, rozwiązaniami ale i wnioskami jakie wyciągają ze swoich przygód.

 

 

Co nas wyróżnia?   

Oryginalność formy

Scenariusze na których oparte są nasze spektakle to autorskie teksty w oryginalny sposób poruszające tematy ważne z punktu widzenia edukacji, ale i okraszone dobrym humorem, co sprawia że nauka jest dla najmłodszych pełną wrażeń zabawą ! Naszym spektaklom nadajemy wyjątkową taneczno-muzyczną formę, która uruchamia wyobraźnię naszych Widzów.

Profesjonalizm

W odróżnieniu od innych teatrów objazdowych Teatr w Ruchu tworzą jedynie osoby z wyższym wykształceniem kierunkowym, absolwenci Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, co przekłada się na jakość proponowanych dzieciom wydarzeń. Nasze spektakle to przede wszystkim DOBRE AKTORSTWO!

Kreatywność

Naszą domeną jest hasło NA SCENIE NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH, w końcu w świecie stworzonym z wyobraźni nic nie powinno być nierealne. Dlatego w porozumieniu z Państwem, zadbamy o to, by w przygotowywanych przez nas oprawach artystycznym za każdym razem pójść o krok dalej z naszymi pomysłami!

Interaktywność

zapewniona dzięki świetnym umiejętnościom komunikacji z widzem naszych aktorów, ale również formule spektakli pozwalającej najmłodszym brać w nich czynny udział.Współpracujemy z