511 124 047 501 608 793 biuro@teatrwruchu.pl

TEATRALIZOWANE IMPREZY DLA DZIECI- BALE, PLENERY, IMPREZY OKAZJONALNE

Nasze imprezy to nie tylko autorskie programy animacyjne wypełnione, tańcem, konkurencjami, zadaniami i świetną zabawą, ale także oryginalne scenariusze i barwne postaci, które wprowadzają uczestników w tematykę wydarzenia i prowadzą przez świat zabawy od początku do końca. Posiadamy kilka własnych stałych programów imprez, ale w zależności od pomysłów i wymagań naszych klientów zaplanujemy i zorganizujemy tematycznie każde wydarzenie! Niezależnie czy będzie to Dzika Wyprawa do Dżungli, Dzień Edukacji Bibliotecznej, Bal Sylwestrowy w Krainie Lodu, czy też Spacer po Mieście. Macie pomysł na imprezę? Lub szukacie wyjątkowego pomysłu? My wyruszymy, by go zrealizować!

KOSMICZNA PODRÓŻ TANECZNA

Teatralizowany bal karnawałowy dla dzieci w wielu 4-11 lat. Optymalny czas trwania: 120 min.

Nasi kosmiczni bohaterowie: Uf-Ola i Uf- Olek razem z Kapitanem Baryłką zabierają Dzieci w Kosmiczną podróż po Międzygalaktycznych Przestrzeniach. W czasie naszej zabawy na Najmłodszych czekają tańce, zabawy animacyjne oraz gwiezdne konkurencje: Międzyplanetarne Zmagania Gwiazd, Quiz Wiedzy o Kosmosie, Projektowanie Kosmo-Mody, Łapanie Spadającej Gwiazdy, pokaz i mini-warsztaty Gwiezdnej Szermierki. Nasz Kosmiczny Bal to rozwijająca dziecięcą wyobraźnię przygoda, ale i cenna wiedza: Ile znamy planet? I kim był Mikołaj Kopernik? Czemu Gwiazdy spadają? Odpowiedzi na te i inne kosmiczne pytania Dzieci wspólnie z naszymi Postaciami odkryją podczas podróży!

ZIMOWA KRAINA CZARÓW

Teatralizowany bal karnawałowy dla dzieci w wieku 4-11 lat. Optymalny czas trwania: 90-120 min.

Podczas balu dzieci wspólnie z zimowymi Bohaterami- Pingwinem Tup-Tup, Reniferem-Raperem i Śnieżynką Katarzynką wyruszają w podróż do Krainy Zimowych Czarów. W programie balu znajdą się: tańce i zabawy, Pokaz Mody Karnawałowej, zadania aktorskie, Zaczarowane Zimowe Igrzyska, Konkurencje Plastyczne, Quiz Wiedzy O Magicznych Postaciach, gry i zabawy animacyjne. Bal prowadzony jest przez zawodowych aktorów- animatorów.

EKO-PRZYGODA

Teatralizowana impreza o tematyce ekologicznej dla Najmłodszych. Optymalny czas trwania: 120 min.

Nasze bajkowe postaci: Pszczoła-Wesoła, Pani Kropelka i Małpa Aniela zapraszają Dzieci do wspólnej przygody, w której ich misją będzie ratowanie zanieczyszczonego środowiska. Tematyka imprezy w całości podporządkowana jest problematyce ekologii. Dzieci, oprócz świetnej zabawy pełnej muzyki i tańca, wezmą udział w EKO-zadaniach specjalnych. Eko-Przygoda to dla Dzieci nauka poprzez świetną zabawę!

PIKNIKI RODZINNE

Organizowane przez TEATR W RUCHU we współpracy z zamawiającym tematyczne pikniki dla całych rodzin. Cały przygotowany przez nas w porozumieniu z klientem program będzie spójny i podporządkowany tematyce wydarzenia. Impreza prowadzona będzie przez zawodowego konferansjera oraz towarzyszących mu aktorów- animatorów. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty piknikowej zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

WŁASNY POMYSŁ NA IMPREZĘ?

Scenariusz każdej imprezy omawiamy i ustalamy wspólnie z Zamawiającym, dlatego każde spotkanie z Teatrem w Ruchu jest niepowtarzalnym i w pełni oryginalnym wydarzeniem, w tworzeniu którego działamy WSPÓLNIE ! Jeśli mają Państwo zapotrzebowanie na wydarzenie kulturalne o konkretnej tematyce, lub potrzebujecie pomocy w stworzeniu unikatowego pomysłu – zapraszamy do kontaktu ! W zależności od Państwa decyzji, poza szerokim programem gier i zabaw animacyjnych, tanecznych oraz ruchowych konkurencji, mamy do zaoferowania szereg dodatkowych atrakcji! W sprawie szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego !