511 124 047 501 608 793 biuro@teatrwruchu.pl

WARSZTATY ARTYSTYCZNE DLA DZECI, MŁODZIEŻY i DOROSŁYCH DZIECI

Zapraszamy do współpracy Ośrodki Kultury, Firmy i zorganizowane grupy, które chcą rozwijać się w dziedzinie teatru- zarówno aktorsko, ruchowo jak i muzycznie! Proponujemy Państwu gotowe programy warsztatowe- zarówno jednorazowe warsztaty artystyczne skierowane do dzieci i młodzieży, jak i długoterminowe programy pracy warsztatowej zakończone przygotowanym wspólnie z uczestnikami pokazem w formie spektaklu. Teatr w Ruchu tworzą zawodowi artyści- w tym także pedagodzy teatru, tańca i edukacji muzycznej. Ponieważ wierzymy w to, że edukacja artystyczna, jest tym co najmocniej rozwija kreatywność, wyobraźnię, uczy otwartości i gotowości podejmowania nowych wyzwań- z wielką chęcią pracujemy z ludźmi w każdym wieku, by dzielić się z nimi tym, co robimy najlepiej i spełniać swoją małą misję !

„MAGICZNY ŚWIAT TEATRU”

Warsztaty aktorsko- ruchowe dla grup dzieci i młodzieży, obejmują elementarne zadania aktorskie, gry i zabawy uczące kreatywności, scenicznej gotowości, elementy rytmiki i śpiewu, zadania ruchowe. Warsztaty prowadzone przez zawodowych aktorów- pedagogów w trybie jednorazowym. Czas trwania: 2-4 h, w zależności od grupy. Optymalna ilość uczestników: 10-30 osób.

FERIE Z TEATREM W RUCHU

Tygodniowy lub dwutygodniowy program codziennych warsztatów artystycznych prowadzonych dla zorganizowanych grup dzieci/ młodzieży/ osób dorosłych zakończonych pokazem pracy warsztatowej – małą formą sceniczną, bazującą na wybranej literaturze lub temacie. Warsztaty obejmują techniki sceniczne: m.in. aktorstwo, improwizację, emisję głosu, taniec, budowanie scen, zadania twórcze, interpretację tekstu i elementy zasad wymowy. Opierają się na indywidualnej kreatywności i pracy zespołowej, prowadzone są przez zawodowych aktorów- pedagogów. Czas trwania: tydzień/ dwa tygodnie w trybie codziennym. Optymalna liczba uczestników: 10-30 osób.

LETNIE LABORATORIUM RUCHU I TEATRU

Wyjazdowe 10-dniowe warsztaty dla pasjonatów tańca i teatru, zakończone przygotowaniem projektu artystycznego, prowadzone przez doświadczonych pedagogów- zawodowych aktorów oraz aktorów teatru tańca. Więcej info o LABOartORIUM 2017 wkrótce!

ERGONOMIA GŁOSU

Warsztaty dla osób pracujących głosem; szkolenie skierowane do firm i osób indywidualnych np. grup nauczycieli, których narzędziem w pracy zawodowej jest głos. Warsztat poprzez szereg ćwiczeń uczy, jak w ekonomiczny sposób używać głosu oraz jak nadać mu siły i wyrazistości bez zbędnego wysiłku. Warsztat obejmuje zarówno techniki posługiwania się głosem (wg. Linklater), jak i zagadnienia z wymowy języka polskiego. Prowadzony jest przez zawodowych aktorów, specjalistów w dziedzinie emisji głosu i wymowy i wykładowców Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Czas trwania szkolenia: dwa spotkania, każde 3-5 h, w zależności od wymagań i liczebności grupy.

STWÓRZMY PROGRAM WSPÓLNIE!

Istnieje możliwość dopasowania programu i grafiku warsztatów artystycznych do indywidualnych potrzeb grupy ( w zależności od jej liczebności, ilości godzin, zapotrzebowania tematycznego). W celu uzgodnienia indywidualnego programu warsztatów twórczych które chcieliby Państwo zorganizować dla swoich grup - zapraszamy do KONTAKTU!